Pilotem na zkoušku

 

Přejete si prohlédnout svět z výšky? Uvažujete o tom, že byste si chtěli pořídit pilotní licenci a chcete si vyzkoušet jaké to je být pilotem?

Aeroklub Ústí nad Labem Vám nabízí možnost letu motorovým letadlem nebo bezmotorovým kluzákem s instruktorem, který vám přiblíží, co to obnáší stát se pilotem. Cílem je předat základní informace o letu jako takovém v předletovém hodinovém brífingu, za letu předvést a nechat vyzkoušet základní principy řízení letadla.

Ultralehký letoun

Ultralehká letadla jsou v současné době nejvíce využívanými dvoumístnými letadly pro zájmové létání. Létáme na letadlech vyrobených profesionálními leteckými výrobci.

Cena: minimální doba letu 30min – 2100,- Kč
Každá další minuta letu 70,- Kč/min – doba letu dle přání.

 

Kluzák L-13 Blaník

K bezmotorovému létání, a přiblížení se tak co nejvíce okřídleným kolegům na obloze, využíváme věhlasný kluzák české výroby L13 Blaník. Oblíbený a rozšířený po celém světě pro své vynikající letové vlastnosti.

Cena: 3000,- (20-30min letu)
Za přízně termického počasí lze letět i dobu delší po dohodě s pilotem.

 

 

Objednejte si let na tel. čísle: +420 724 069 564 nebo mailem na:  info@lkul.cz, po zaplacení Vám obratem zašleme letenku. Termín letu stanovíme společně s Vámi dle meteorologických podmínek a vašich časových možností.

Platnost letenky je 12měsíců. V případě nepřízně počasí, či jiných vážných důvodů lze po domluvě platnost prodloužit.

 

Kontaktujte nás