Seznamovací lety

Přejete si prohlédnout svět z výšky? Chtěli byste udělat radost svým blízkým zážitkem z létání? Uvažujete o tom, že byste si chtěli pořídit pilotní licenci a chcete si vyzkoušet jaké to je být pilotem?

Aeroklub Ústí nad Labem Vám nabízí možnost letu motorovým letadlem, či bezmotorovým kluzákem. Lze letět i na jiná letiště, velká mezinárodní i do zahraničí.

Využijte možnost krásného zážitku při letu letadlem nad vaše oblíbená místa s pilotem nebo instruktorem našeho aeroklubu.

Objednejte si Vámi vybraný let na tel. čísle: +420 724 069 564 nebo mailem na info@lkul.cz, po zaplacení Vám obratem zašleme letenku. Termín letu stanovíme společně s Vámi dle meteorologických podmínek a vašich časových možností.
Platnost letenky je 12 měsíců. V případě nepřízně počasí, či jiných vážných důvodů lze po domluvě platnost prodloužit.

Oblíbené trasy